מאיר בנימין דוידי – בעלי האולמות לראש הממשלה: "פותחים את ענף האירועים ב-5.8

פתיחת עסק חדש

כתבינו מאיר בנימין דוידי מדווח על יוזמה של בעלי האולמות שפנו לראש הממשלה: "פותחים את ענף האירועים ב-5.8, עם או בלי אישור הממשלה. התעללתם בנו ובזוגות הצעירים מספיק- סיימנו לשתוק״

התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים שיגרה הבוקר (ג') מכתב בהול לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, בו הודיעה כי בכוונת האולמות וגני האירועים לחזור לפעילות החל מטו באב, ויקיימו אירועים כפי שמאושרים לקיום בפארקים וברשויות המקומיות.

המכתב נשלח על רקע ההצבעה הצפויה הבוקר בועדת הכספים של הכנסת, שם יבוא להצבעה מתווה פיצוי כלכלי שמתעלם לחלוטין ממצוקת ענף האירועים ויביא לקריסתו הסופית לאחר 5 חודשים ללא פעילות.

כעת, בניסיון אחרון למנוע את זריקתם של 100 אלף משפחות הענף אל מתחת לקו העוני, הודיעה כאמור ההתאחדות על כוונתה לחזור לפעילות, ולאפשר לזוגות הצעירים להתחתן, תוך שהם דורשים את התערבותו של ראש הממשלה לפתרון המשבר: "יש לנו שעות מועטות לפני שהממשלה והכנסת יחרצו את גורלנו ויחסלו את ענף השמחות של ישראל. אנחנו תלויים בידיך אדוני ראש הממשלה וזקוקים לעזרתך המיידית. לא נפקיר 100 אלף משפחות שאיבדו את פרנסתם, ולא נפקיר את הזוגות הצעירים, נעמוד בהתחייבות שלנו כפי שנכפה עלינו"

שתפו:

מאמרים חדשים

צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר