אלון אהרונוב – כך תבחרו גופי אינסטלציה לבית וחדר האמבטיה

קטגוריות

קטגוריות

בחירה של גופי אינסטלציה לבית חשובה במיוחד. אלון אהרונוב מחברת א.א אהרונוב חומרי אינסטלציה ופיתוח מוצרים, מגיש טיפים חשובים בנושא כיצד לבחור גופי אינסטלציה לאמבטיה ולבית. ריכזנו כאן טיפים נהדרים לבחירת גופי אינסטלציה לאמבטיה לפרויקט השיפוצים שלך או בניית בית חדש .

אם אתם לקראת מעבר לדירה חדשה או במסגרת שיפוץ של בין, תגלו שיש הרבה אביזרי אינסטלציה ואביזרים לאמבטיה שעשויים לעשות את ההבדל. אלון אהרונוב מחברת א.א. אהרונוב מסביר כי בחירה נכונה של אביזרי אינסטלציה לאמבטיה ולבית בכלל חשובה מאד וחשוב להקפיד שהפריטים שתבחרו יהיו עמידים ומעוצבים כאחד. בעזרת המדריך שלהלן תוכלו לבחור אביזרי אינסטלציה לאמבטיה שיתאימו היטב לתוכניות העיצוב וגם יהיו עמידים לאורך זמן.

אביזרי אמבטיה צריכים להיות פרקטיים ועמידים. הם צריכים להיות מספיק "קשוחים" כדי לעמוד בתנאים השונים, מבלי שיחלידו, יתקלקלו או יתבלו. כמו כן, חשוב שאביזרי האמבטיה ישתלבו עם העיצוב הכללי שתבחר, האריחים, הקירות, והאביזרים השונים.

בחירת אמבטיה

בבחירת אמבטיה ישנם ארבעה סגנונות בסיסיים: אמבטיה מברזל יצוק אמייל מהסוג הישן עם זיגוג. מדובר באמבטיה כבדה בגודל של כמטר וחצי עם מעט סגנונות לבחירה.

לאחר מכן, יש את אמבט הפלסטיק המעוצב, הדומה לאמבטיות הברזל היצוק אך בדרך כלל הוא עבה יותר. האמבט הזה קל משקל ונהדר לשיפוץ – במיוחד כאשר האריחים כבר נמצאים על הרצפה. אמבט מסוג זה יכול להגיע במגוון סגנונות וצבעים, כולל שילוב מקלחת / אמבטיה מלא עם קירות מובנים..

קיימים גם סוגים נוספים של אמבט מפלדה אמבט פיברגלס, אותו ניתן להתקין על פלטפורמה או ברצפה. והוא מגיע בצורות ובגדלים שונים.

בנוסף, בעיצוב חדר רחצה כדאי לחשוב גם על אפשרות של דוכני מקלחת המוצעים במספר סגנונות כגון בסיס מקלחת שנבנה מראש, תא מקלחת או מקלחון סגור. התמחור, כמובן, משתנה בהתאם לגודל, לסגנון ולשם המותג.

בחירת שירותים

לדברי אלון אהרונוב, האסלה צריכה להיות נוחה ופרקטית ולאו דווקא מפוארת. לפעמים כדאי לשלם יותר ולרכוש אסלה באיכות טובה יותר. בשוק ניתן למצוא כיום מגוון רחב של דגמים נסתרים וגלויים עם אפשרויות למתקן שטיפה כפולים או עם אפשרות לחסוך בכמויות המים.

כיור אמבטיה

כיור האמבטיה חשוב ויש לו שימושים רבים – מצחצוח שיניים ועד גילוח לניקוי פנים בכל לילה! כיור האמבטיה הפופולרי הוא קערת הכיור בצורת V, שעשויה זכוכית, נחושת, נירוסטה או חרס.

ברזים ופריטים אחרים לאמבטיה

מומלץ לבחור ברזים עמידים עשויים מחומרים שאינם מחלידים ומספקים זרימה אחידה של מים. כמו כן, חשוב לוודא כי הברז יחזיק מעמד שנים רבות מבלי לטפטף. ברזים מגיעים בצורות וסגנונות רבים – חלקם פשוטים וחלקם מהודרים. חלק מהגימורים פופולריים לברזים כוללים פליז, ניקל מוברש, ברונזה משומנת, ופלטת הכרום הפופולרית.

לסיכום, ברכישת אביזר אינסטלציה ופריטים לחדר האמבטיה חשוב לבהפיק דעל בחירת אביזרים איכותיים, אמינים ומעוצבים כדי ליהנות מכל העולמות. ביחרו את אביזרי הצנרת לאמבטיה שלכם בחוכמה כדי שיהיו עמידים לאורך זמן וגם יתנו תחושה נעימה של בית מעוצב.

שתפו:

מאמרים חדשים

צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר