רם אורבך – סלופארק משיקה אפליקציה חדשה

קטגוריות

קטגוריות

חברת "סלופארק" משיקה אפליקציה חדשה שתתריע על מיקום חניה שמתפנה בזמן אמת, תזכיר איפה חניתם ותציג נתוני תפוסה בחניונים

אפליקציית סלופארק, אשר היתה הראשונה להמציא את שירותי החניה הסלולארית, מתחדשת עם אפליקציה חדשה. אפליקציית סלופארק החדשה, מבוססת מפה, על פיה ניתן לראות בזמן אמת איפה אתם נמצאים ואילו חניונים וחניות פנויות בכחול לבן נמצאים סביבכם ומציעה יישומים חדשים אשר יקלו עליכם את החיים ויקצרו את זמן חיפוש החניה שלכם בצורה משמעותית. בין היישומים החדשים: 

"אתה יוצא?" – האפליקציה החדשה של סלופארק מוצאת לך חניה בכחול לבן. האפליקציה תתריע בזמן אמת על חניה שהתפנתה בכחול לבן ותאפשר ניווט מיידי לחניה הפנויה.

"איפה חניתי"? – למקרה ששכחת איפה חנית, האפליקציה החדשה תאפשר ניווט פשוט ומהיר למיקום המדויק בו חנית את רכבך.

חניונים – הצגת נתוני תפוסה בחניונים, בטרם ההגעה אליו: פנוי/מלא/מעט חניות.

הוספת כינוי לרכב – במידה ויש יותר מרכב אחד במנוי, נותנים כינוי לכל אחד מהרכבים, ומרגע זה אין סיכוי להתבלבל בין הרכבים.

הפעלת מספר חניות במקביל – ניתן להפעיל מספר חניות במקביל לרכבים שונים, ולראות מה הסטטוס של כל חניה בנפרד

Apple Watch– בעלי השעון של אפל, יוכלו לצאת בקלות מהחניון. התממשקות האפליקציה החדשה של סלופארק לאפל וואטש, תאפשר תשלום קל ונוח באמצעות השעון החכם.

מנכל גיא סלוק, קרדיט צילום תום חוליגנוב

גיא סלוק מנכ"ל סלופארק: "מראשית דרכה של סלופארק, הובלנו בחדשנות: מרעיון התשלום דרך הטלפון ובהמשך הטלפון הנייד, כך גם היום, אנו גאים להשיק את האפליקציה החדשה, עם יישומים שיעשו לנו את החיים הרבה יותר קלים ופשוטים להתניידות במרחב. ימי החיפוש אחר חניות אמנם לא לגמרי מאחורינו בערים מסוימות, אך באמצעות האפליקציה, המשתמשים יוכלו ליהנות מחוויית משתמש חדשה ועזרה פרקטית, שתקצר להם את זמני חיפוש החניה והעיסוק סביב חניה ותשלומי חניה".

אפליקציית סלופארק החדשה, תושק באמצעות קמפיין רשת חדש בהשתתפות החקיין השחקן אוראל צברי ודמות של תרנגול.  הגרסה החדשה לאפליקציית החניה של סלופארק  קיבלה שדרוג יכולות מתקדמות, נראות, וממשק המשתמש פשוט ויעיל, אשר הופכים את חווית החניה לפרקטית ונוחה.

הקמפיין באמצעות משרד הפרסום LEAD Ogilvy תחת הסיסמא "תרנגול החניה".

שתפו:

מאמרים חדשים

צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר