השתלות שיניים – ד"ר גלית מטצקי

קטגוריות

קטגוריות

השתלות שיניים מציעות חופש אמיתי ואפשרות לחייך ללא היסוס, לאכול בנוחות ואף לטפח את הקשרים חברתיים הקיימים או ליצור חדשים. במרפאה של ד"ר גלית מטצקי מתבצעת תוכנית ייחודית להשתלת שיניים ביום אחד בתכנון ממוחשב.

 

השתלת שיניים ביום אחד היא פרוצדורה המאפשרת טיפול דפיניטיבי מבחינת השתלת שיניים. לתוכנית יתרונות רבים הודות לעובדה שהכל נעשה ביום אחד ויתרון משמעותי החוסך מהמטופל, ברוב המקרים, זמני טיפול ארוכים ואי נוחות מתמשכת.

במרפאות השיניים של ד"ר גלית מטצקי מקפידים להתעדכן בשיטות עבודה חדשניות ומתקדמות בתחום רפואת השיניים וניתן להגיע לבדיקה והתייעצות ללא עלות ובתיאום מראש בסניף רמת גן / גבעתיים או בסניף חיפה.

ד"ר גלית מטצקי הינה רופאת שיניים החל משנת 2000. בשנת 2002 הקימה את המרפאה הראשונה שלה בחיפה, שהפכה במהרה לאחת המרפאות המבוקשות בעיר. בשנת 2007 הקימה ד"ר מטצקי את המרפאה השנייה שלה, באזור רמת גן/גבעתיים. מאז הקמת המרפאות טופלו בהן במקצועיות אלפי לקוחות, רבים מהם הגיעו בעקבות המלצה של בן משפחה או חבר.

במרפאות ניתנת מעטפת מלאה של טיפולי שיניים למבוגרים החל בטיפולים משמרים וכלה בהשתלות שיניים מורכבות, הרמות סינוס ושיקום הפה. לצד ד"ר מטצקי, עובדים במרפאות מספר רופאים, שינניות וצוות עזר – כולם נבחרו בקפידה על פי ניסיונם הרב, הידע המקצועי הרחב שלהם, איכות הטיפול ויחסם למטופלים.

כל ההשתלות מבוצעות על ידי מומחי לכירורגיית פה ולסת.

שתפו:

מאמרים חדשים

צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר